top of page

PROJEKT WNĘTRZ W PURE

Projekt wnętrz w PURE jest dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb dlatego od samego początku staramy się poznać Twój styl życia i wynikające z niego potrzeby.

Oferujemy usługę doradztwa przed zakupem domu lub mieszkania pod względem potencjału i możliwości aranżacji wnętrz.

Pracujemy na modelu 3D projektowanych wnętrz i wykonujemy fotorealistyczne wizualizacje. Przygotowujemy szczegółowy projekt wykonawczy ze wszystkimi rysunkami i detalami koniecznymi do realizacji projektu na najwyższym poziomie przez wykonawców. Na życzenie inwestora wykonujemy nadzór autorski procesu wykonawstwa.

01_WNETRZA_PURE_ARCHITEKCI_SPOTKANIE.png

Spotkanie

Zapraszamy Cię na niezobowiązującą rozmowę w naszym biurze, w trakcie której omówimy Twoje oczekiwania i ustalimy zakres przyszłej współpracy. Na pierwszym spotkaniu postaramy się poznać Twój styl życia i wynikające z niego potrzeby, aby zaprojektować wnętrza idealnie dopasowane do Ciebie i Twoich bliskich. W trakcie spotkania przeprowadzimy ankietę Twoich potrzeb i oczekiwań względem funkcji oraz formy projektowanych wnętrz.

02_WNETRZA_PURE_ARCHITEKCI_INWENTARYZACJA.png

Inwentaryzacja

Wykonujemy inwentaryzację, czyli zebranie rzeczywistych wymiarów pomieszczeń, które będziemy projektować. Zapoznajemy się z przestrzeniami i ich potencjałem pod względem możliwości aranżacji zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

03_WNETRZA_PURE_ARCHITEKCI_KONCEPCJA.png

Koncepcja

Przedstawiamy kilka najlepszych wariantów układów funkcjonalnych pomieszczeń wraz z uproszczonym modelem 3D. Jest to początek serii wspólnych spotkań, na których masz możliwość aktywnie uczestniczyć w procesie projektowania wnosząc sugestie i dzieląc się z nami swoimi odczuciami.

04_WNETRZA_PURE_ARCHITEKCI_MOODBOARD.png

Zestawienia materiałów - MOODBOARD

Na kolejnym spotkaniu zaprezentujemy Ci kilka najbardziej charakterystycznych połączeń proponowanych w projekcie materiałów ukazujących dobór kolorów, faktur i charakter wnętrza. Jest to bardzo ważny etap, który pomoże Ci lepiej poznać zaproponowane przez nas materiały i poczuć stylistykę projektu.

05_WNETRZA_PURE_ARCHITEKCI_WIZUALIZACJE.png

Wizualizacje

Zaprezentujemy Ci fotorealistyczne wizualizacje projektowanych pomieszczeń, na których zobaczysz wcześniej wybrane elementy wystroju i wyposażenia wnętrz. Wizualizacje pozwalają Ci podjąć ostateczną decyzję, a finalnie są bardzo pomocne dla wykonawców.

06_WNETRZA_PURE_ARCHITEKCI_UZGODNIENIA.png

Uzgodnienia

Konsultujemy, omawiamy i wprowadzamy zgłoszone przez Ciebie korekty zaproponowanych rozwiązań uzyskując wyjątkowy, wspólnie wypracowany projekt wnętrz dopasowany do Twoich potrzeb.

07_WNETRZA_PURE_ARCHITEKCI_PW.png

Projekt wykonawczy

Na podstawie zaakceptowanej koncepcji wnętrz opracowujemy szczegółową dokumentację umożliwiającą wykonanie aranżacji wnętrz zgodnie z ustaleniami i założeniami wypracowanymi na etapie projektowania.

08_WNETRZA_PURE_ARCHITEKCI_PURE_KOSZTORYS.png

Kosztorys

Przygotowujemy zestawienie wszystkich elementów wyposażenia wnętrz i wykańczanych powierzchni, dzięki którym jesteś w stanie poznać koszt realizacji projektu wnętrz. Przekazane zestawienie jest świetną listą zakupów, która ułatwi zamawianie produktów.

09_WNETRZA_PURE_ARCHITEKCI_NADZÓR-AUTORSKI.png

Nadzór autorski

Na Twoje życzenie, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami prowadzimy nadzór autorski podczas wykonywania robót budowlanych polegający na sprawdzeniu zgodności realizacji robót wykończeniowych z przekazanym projektem.

bottom of page