top of page

OBSŁUGA INWESTYCJI DEWELOPERSKICH

Biuro architektoniczne PURE zajmuję się pełną obsługą inwestycji deweloperskich począwszy od szczegółowych analiz chłonności i uwarunkowań formalno-prawnych działek inwestycyjnych do gotowych materiałów marketingowych. Wykonujemy projekty budynków mieszkaniowych, usługowych, handlowych, biurowych.

01_DEW_PURE_ARCHITEKCI_ANALIZA-DZIAŁKI.png

Analiza działki inwestycyjnej

Badamy działki pod kątem najważniejszych parametrów architektonicznych, które mają kluczowe znaczenie pod kątem oceny opłacalności inwestycji. Sprawdzamy chłonność terenu, wskazujemy zagrożenia i ograniczenia wynikające z przepisów prawa miejscowego.

02_DEW_PURE_ARCHITEKCI_BIM.png

Projektujemy w technologii BIM

Projektując budynki o różnej skali i funkcji pracujemy na trójwymiarowym modelu w technologii BIM. Dzięki temu unikamy kolizji instalacji i problemów podczas realizacji inwestycji, a nasze projekty cechują się wysoką szczegółowością. Już na etapie koncepcji jesteśmy w stanie obliczyć ilości najważniejszych materiałów budowlanych koniecznych do wykonania budynku, dzięki czemu nasi klienci otrzymują niezbędne parametry pozwalające na kontrolowanie potencjalnych kosztów budowy.

03_DEW_PURE_ARCHITEKCI_MAT-MARKETINGOWE.png

Przygotowujemy materiały marketingowe

Tworzymy wizerunek inwestycji zaczynając od logo, a kończąc na fotorealistycznych wizualizacjach. Zapewniamy pełną obsługę graficzną naszych klientów przygotowując materiały marketingowe takie jak karty mieszkań, kondygnacji, garaży, plany zagospodarowania terenu i zestawienia parametrów inwestycji, w tym m.in. tabelaryczna struktura mieszkań, lokali usługowych i miejsc postojowych.

04_DEW_PURE_ARCHITEKCI_DECYZJE.png

Reprezentujemy naszych klientów

Występując w imieniu inwestora uzyskujemy prawomocne decyzje o pozwoleniu na budowę, warunki zabudowy, warunki techniczne od gestorów sieci, uzgodnienia konserwatora zabytków.

05_DEW_PURE_ARCHITEKCI_BIUROWCE.png

Projektujemy biurowce w klasie A+

Projektujemy budynki biurowe, a także budynki o funkcji mixed-use korzystając z wytycznych Modern Office Standards i uzyskując certyfikaty Breeam.

06_DEW_PURE_ARCHITEKCI_WNĘTRZA KOMERCYJNE.png

Projektujemy wnętrza komercyjne

Przygotowujemy kompleksowe projekty fit-out aranżacji wnętrz biurowych. Opracowujemy szczegółowy projekt wykonawczy ze wszystkimi rysunkami i detalami koniecznymi do realizacji projektu na najwyższym poziomie przez wykonawców. Pracujemy na modelu 3D projektowanych wnętrz i wykonujemy fotorealistyczne wizualizacje.

bottom of page